FAQ

Pre koho je prípravok DIAS® Beauty vhodný?

Prípravok DIAS® Beauty bol navrhnutý tak, aby zodpovedal nárokom organizmu stredného a vyššieho veku, ženám i mužom , ktorí vnímajú kvalitatívne zmeny v podobe málo pružnej pokožky, zvýšeného padania vlasov a lámavých nechtov. Taktiež je vhodný v období tehotenstva a dojčenia, kedy dochádza k významným výkyvom hormonálnych hladín u žien. Prípravok nie je určený pre deti do 6 rokov.

V čom je DIAS® Beauty jedinečný?

Je to predovšetkým v komplexnosti a vyváženom pomere jednotlivých zložiek produktu, ktoré synergickým pôsobením pozitívne prispievajú k udržaniu a prinavráteniu kvality pokožky, vlasov a nechtov. Naviac, ako jeden z mála produktov, je vhodný aj pre tehotné a dojčiace ženy, ktoré vplyvom zmeny hormonálnych hladín v tomto období môžu vnímať zmeny kvality pokožky, vlasov či nechtov.

Čo obsahuje každá tableta DIAS® Beauty?

Každá tableta predstavuje komplex kolagénových peptidov, kyseliny hyalurónovej, vitamínov a minerálnych látok pre prirodzenú krásu.

Produkt neobsahuje cukor, lepok, ani laktózu a je vhodný aj pre ženy v období tehotenstva a dojčenia.

Výživová zložka Množstvo
v 1 tablete
RHP*
Komplex kolagénových peptidov typu I, II a III 400 mg -
Hyaluronát sodný 25 mg -
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 80 mg 100%
Kys. pantoténová (vit. B5) 6 mg 100%
Vitamín E 6 mg 50%
Kyselina listová 200 µg 100%
Biotín (vit. B7) 50 µg 100%
Vitamín D3 7,5 µg 150%
Zinok 5 mg 50%
Mangán 0,5 mg 25%
Meď 0,25 mg 25%
Selén 20 µg 36%

* referenčná hodnota príjmu

Aký je pôvod kolagénu v tabletách DIAS® Beauty?

V tabletách DIAS® Beauty sa nachádza komplex bioaktívnych kolagénových peptidov živočíšneho pôvodu, konkrétne bravčového a hovädzieho.

Kolagénové peptidy sa získavajú špecifickým enzymatickým štiepením kolagénu s dominantnou prítomnosťou kolagénu typu I a III.

Kolagénové peptidy sú v podobe bioaktívnych bielkovinových reťazcov, ktoré prechádzajú sliznicou tenkého čreva v nezmenenej podobe a hromadia sa v koži, kde podporujú zvýšenú tvorbu vlastného kolagénu.

Aké je odporúčané dávkovanie produktu DIAS® Beauty?

Odporúčané dávkovanie je v rozmedzí 1-2 tabliet denne.

V prípade, že užívate DIAS® Beauty v rámci prevencie, postačuje dávka 1 tableta na deň, čo znamená, že 1 balenie postačuje na 2 mesiace.

V prípade potreby intenzívnejšie terapie, napr. v období, kedy vnímate problémy so suchou pokožkou, padajúcimi vlasmi alebo lámavými nechtami, odporúča sa zvýšiť dávkovanie na 2 tablety na deň. V takomto prípade 1 balenie produktu postačuje na 1 – mesačnú terapiu.

Aké upozornenia súvisia s užívaním produktu DIAS® Beauty?

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte ako náhradu rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je vhodný pre deti do 6 rokov.

Kde je možné kúpiť produkt DIAS® Beauty, v akom balení a aká je jeho odporúčaná cena?

Výživový doplnok DIAS® Beauty sa predáva len v lekárňach, v balení s obsahom 60 tabliet a jeho orientačná cena je 16 EUR.

Zaujímavosti

Pre prirodzenú krásu i zdravie