Nákup

DIAS® BEAUTY

Komplexná výživa s kolagénom pre prirodzene kvalitné vlasy, hydratovanú pokožku a pevné nechty.

Obsahuje jedinečnú kombináciu bioaktívnych kolagénových peptidov, kys. hyalurónovej s vyváženým pomerom synergicky pôsobiacich vitamínov a minerálov pre maximálny efekt.

DIAS® FORTE

Kolagénový komplex novej generácie doplnený o vitamíny a kyselinu hyalurónovú

Pozitívne ovplyvňuje tvorbu vlastného kolagénu nevyhnutného pre bezbolestný pohyb a predchádzanie artrotických a reumatoidných zmien. Natívny kolagén II dokázateľne prispieva k obnove chrupavkového tkaniva.

DELMAR® NOSOVÝ SPREJ

Roztok morskej vody pre zdravé sliznice

Delmar® izotonický obnovuje prirodzenu vlhkosť sliznice, podporuje jej samočistiacu schopnosť a prispieva k zníženiu rizika infekcie horných dýchacích ciest.

Delmar® hypertonický znižuje opuch nosovej sliznice, čim predchádza pocitu upchatého nosa.

DELMAR® FRESH

Nový trend mora – na vlnách sviežosti

Izotonický roztok s eukalyptom pôsobí antisepticky, zmierňuje opuch nosovej sliznice a poskytuje príjemný pocit sviežosti dospelým a deťom od 6 rokov.

DELMAR® PANTHENOL

Nový trend mora – na vlnách regenerácie

Izotonický roztok obohatený o panthenol napomáha hojeniu podráždenej a poškodenej sliznice nosa u dospelých a detí od narodenia.

DELMAR® SENSITIVE

Nový trend mora - na vlnách jemnosti

Izotonický roztok s extraktom Aloe Vera, ktorý jemne a šetrne potláča zdurenie nosovej sliznice a upokojuje podráždenú sliznicu dospelých aj detí od narodenia.

ALMIRAL® GÉL

Chladivý, nemastiaci, číry gél s vôňou mäty proti bolesti

Cielene lieči zápal v mieste bolesti. Tlmí a odstraňuje bolesti chrbta a kĺbov. Zlepšuje pohyblivosť a znižuje opuch. Pôsobí pri problémoch reumatického pôvodu a pri náhlych, ako aj dlhodobých zápaloch.

CANTALIN® MICRO

Predchádzanie kŕčovým žilám a hemoroidom

Diosmin a hesperidín pôsobia na úrovni mikrocirkulácie, spevňujú žilovú stenu, zvyšujú žilový tonus, znižujú priepustnosť kapilár a majú antioxidačné účinky.

EMELIN® FF

Železo v inovatívnej forme s kyselinou listovou aj pre tehotné

Poskytuje maximálnu a kontrolovanú vstrebateľnosť bez škodlivých vplyvov železa na sliznicu žalúdka.

EVELOR®

Prírodný antioxidant – resveratrol v mikronizovanej podobe

Patentované zloženie Evelor®-u obsahuje trans-resveratrol. Procesom mikronizácie sa zvyšuje vstrebateľnosť a biodosiahnuteľnosť resveratrolu v tele na dosiahnutie lepšej antioxidačnej učinnosti.

DINAREX® SIRUP, 200 ML

NOVINKA! Sirup proti suchému kašľu (antitussikum) s broskyňovou príchuťou, ktorý obsahuje 1,5 mg dextrometorfánu v 1 ml sirupu. Rýchlo a účinne utišuje suchý kašeľ pôsobením na centrum kašľa a zvyšovaním prahu kašľa zmierňuje nutkanie na kašeľ. Je určený dospelým a deťom od 12 rokov.

KELOTAN® GEL, 15 G

NOVINKA! Priehľadný silikónový gél na ošetrenie starých aj nových jaziev. Vďaka obsahu cyklometikónu 5, izopropylmyristátu a silikónového elastoméru zabezpečuje liečbu a prevenciu vzniku hypertrofických a keloidných jaziev po chirurgických zákrokoch, úrazoch, ranách a popáleninách. Potláča začervenanie jazvy, tlmí prejavy svrbenia, podráždenia a bolesti. 2 x denne naniesť tenkú vrstvu gélu na postihnuté miesto.

Zaujímavosti

Pre prirodzenú krásu i zdravie