Nákup

DIAS® BEAUTY

Komplexná výživa s kolagénom pre prirodzene kvalitné vlasy, hydratovanú pokožku a pevné nechty.

Obsahuje jedinečnú kombináciu bioaktívnych kolagénových peptidov, kys. hyalurónovej s vyváženým pomerom synergicky pôsobiacich vitamínov a minerálov pre maximálny efekt.

DIAS® FORTE

Kolagénový komplex novej generácie doplnený o vitamíny a kyselinu hyalurónovú

Pozitívne ovplyvňuje tvorbu vlastného kolagénu nevyhnutného pre bezbolestný pohyb a predchádzanie artrotických a reumatoidných zmien. Natívny kolagén II dokázateľne prispieva k obnove chrupavkového tkaniva.

DELMAR® nosový sprej

Izotonický roztok morskej vody pre zdravé sliznice

Obnovuje prirodzenú vlhkosť sliznice, podporuje jej samočistiacu schopnosť a tvorbu ochrannej povrchovej vrstvy, ktorá ju chráni pred vysychaním a pred mechanickými vplyvmi (dym, prach atď.). Pravidelné používanie nosového spreja niekoľkokrát denne znižuje riziko infekcie horných dýchacích ciest.

DELMAR® Hypertonic nosový sprej

Hypertonický roztok s morskou soľou pre zdravé sliznice
Znižuje opuch nosovej sliznice, čím uľahčuje dýchanie a predchádza pocitu upchatého nosa. Prírodný produkt určený aj na dlhodobé používanie pre deti od 2 rokov a dospelých, ktorých trápi nádcha a pocit upchatého nosa

DELMAR® PANTHENOL

Nový trend mora – na vlnách regenerácie

Izotonický roztok obohatený o panthenol napomáha hojeniu podráždenej a poškodenej sliznice nosa u dospelých a detí od narodenia.

DELMAR® SENSITIVE

Nový trend mora - na vlnách jemnosti

Izotonický roztok s extraktom Aloe Vera, ktorý jemne a šetrne potláča zdurenie nosovej sliznice a upokojuje podráždenú sliznicu dospelých aj detí od narodenia.

ALMIRAL® GÉL

Chladivý, nemastiaci, číry gél s vôňou mäty proti bolesti

Cielene lieči zápal v mieste bolesti. Tlmí a odstraňuje bolesti chrbta a kĺbov. Zlepšuje pohyblivosť a znižuje opuch. Pôsobí pri problémoch reumatického pôvodu a pri náhlych, ako aj dlhodobých zápaloch.

EMELIN® FF

Obsahuje organizmom veľmi dobre tolerovanú formu železa doplnenú o kyselinu listovú (vitamín B9) vhodnú pre ženy aj počas tehotenstva.

Železo prispieva k správnej tvorbe červených krviniek. Je dôležité
pre správne fungovanie imunitného systému a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

EVELOR®

Vďaka vysokému obsahu resveratrolu z koreňa Polygonum cuspidatum má silný antioxidačný účinok. Patentovaným procesom mikronizácie je dosiahnutá jeho zvýšená vstrebateľnosť v organizme.

DINAREX® SIRUP, 200 ML

Sirup proti suchému kašľu (antitusikum) s broskyňovou príchuťou, ktorý rýchlo a účinne utišuje suchý kašeľ a zmierňuje nutkanie na kašeľ.

KELOTAN® GEL, 15 G

Priehľadný silikónový gél na ošetrenie starých aj nových jaziev. Zabezpečuje liečbu a prevenciu vzniku hypertrofických a keloidných jaziev po chirurgických zákrokoch, úrazoch, ranách a popáleninách. Potláča začervenanie jazvy, tlmí prejavy svrbenia, podráždenia a bolesti.

Combogesic 20 tbl.

Kombinovaná sila pre účinnejšiu úľavu od bolesti

Combogesic je voľnopredajný liek s kombináciou paracetamolu a ibuprofénu v každej tablete.

Combogesic 10 tbl.

Kombinovaná sila pre účinnejšiu úľavu od bolesti

Combogesic je voľnopredajný liek s kombináciou paracetamolu a ibuprofénu v každej tablete.

Magfit gél vo vrecúškach

Výživový doplnok s dobre vstrebateľnou formou horčíka napomáha k správnej činnosti svalov, k zníženiu únavy a vyčerpania a k udržaniu psychickej pohody s dostatkom energie. Bez obsahu cukru, gluténu (lepku) aj laktózy. Vhodný aj pre tehotné a dojčiace ženy.

DIAS DETOX®

Výživový doplnok vo forme kapsúl obsahuje:

  • rastlinný extrakt z pestreca s vysokým obsahom silymarínu,
  • extrakty z červenej repy, aloe vera a chlorely,
  • vitamín C, zinok a selén, ktoré podporujú imunitný systém,
  • rastlinné enzýmy- bromelaín a papaín, ktoré prispievajú k štiepeniu bielkovín.

DIAS® URO Forte

Výživový doplnok vo forme prášku na prípravu teplého alebo studeného nápoja. Obsahuje D- manózu a rastlinné extrakty z brusníc, žihľavy a medvedice lekárskej, vitamín C pre podporu činnosti imunitného systému a Bacillus coagulans.

BROXIVAN 3mg/ml

Liek obsahuje liečivo ambroxol. Rozpúšťa hlien a uľahčuje jeho vykašliavanie pri ochoreniach priedušiek a pľúc u dospelých a detí od 2 rokov.

BROXIVAN 6mg/ml

Liek obsahuje liečivo ambroxol. Rozpúšťa hlien a uľahčuje jeho vykašliavanie pri ochoreniach priedušiek a pľúc u dospelých.

Zaujímavosti

Pre prirodzenú krásu i zdravie